MCPatcher

5.0.3

4.0

1

Minecraft'a modlar ve parçalar eklemek artık çok daha kolay

424.4k

Bu uygulamayı oyla

MCPatcher Minecraft için mod, parça ve doku paketleri yönetim aracıdır ve size bunları ulaşılabilir grafiksel arayüzünden, çok basit bir şekilde kullanmanıza izin verir.

Programı kullanmak için gerekli olan tek şey bilgisayarınızda Minecraft'ın kurulmuş olması. Eğer öyleyse (ki bu MCPatcher'ı kullanmak isteyenler için çok mantıklı), kullanmak istediğiniz dosyayı (The Minecraft .Jar) belirtmeniz gerekiyor, sonra hazırsınız.

Arayüzden, uygulamak istediğiniz ve istemediğiniz değişiklikleri ya da doku paketlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ve daha iyisi, sonuçları hızlıca kontrol etmek için direk olarak uygulamadan oyunu başlatabilirsiniz.

MCPatcher çok fazla özellik ve yeteneğe sahiptir, örneğin; yeni Minecraft versiyonları için birleştirilmiş doku paketi dönüştürücüsü gibi. Ve yazarın forumunda bulabileceğiniz uygulamayı anlatan video sayesinde, sadece beş dakikada uygulamaya hakim olursunuz.

MCPatcher Minecraft'ın yönetici aracıdır ve oyuncuların son yılların en gözde oyunlarından birinden maksimum derecede yararlanmalarına yardımcı olur.
Uptodown X